0 0

Майже дворазове збільшення  атак программами- вимагачами у другій половині 2016 року і використання  Інтернету речей (IOT) в кіберзлочинністі — ось основні тенденції, на які звертає увагу звіт компанії Check Point Software Technologies „H2 2016 Global Threat Intelligence Trends”.

У доповіді показано найбільш важливі тактики кіберзлочинців в період з липня по грудень 2016 року.

Основні тенденції

Як вказується фахівцями з аналізу, в 2016 році спостерігались тисячі варіантів здирників, але в другій половині року були помітні зміни, повязані з «централізацією» здирників.

Дослідники з Check Point  сприймають DDoS атак на IOT пристрої (Інтернет речей) в якості наступного домінуючого тренда в другій половині року. У серпні 2016 г. був виявлений ботнет Mirai, перший в своєму роді ботнеу, який взламував  пристрої, яким потрібен доступ до мережі Інтернет (цифрові відеомагнітофони (DVR) і камер спостереження (CCTV)). Mirai перетворює їх в ботів, та використовує для проведення DDoS атак на велику кампанію. Пристрої Інтернету речей вже майже в кожному будинку, тому стає ясно що атаки на них, або через них становлять зростаючу загрозу.

 

 

Дополнительно