0 0

12 травня 200 тисяч пристроїв у 150 країнах було заражено вірусом WannaCry. Програмою, за допомогою якої зловмисники шифрують необхідні користувачу файли і вимагають викуп в обмін на розблокування даних. У цьому контексті новина про проведення в Києві Першого Глобального Cаміту з Кібербезпеки виводить Україну в лідери на світовій арені боротьби з такими погрозами.
Global Cybersecurity Summit 2017 (GCS17) відбудеться 14-15 червня у столичному КВЦ «Парковий» за підтримки СБУ, Національного банку України, Апарату Ради Національної безпеки і оборони, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Держслужби спецзв’язку і захисту інформації, комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Саміт збере більше сотні фахівців та експертів світового рівня у сфері кібербезпеки та захисту інформації. Представники влади та бізнесу, некомерційних організацій і державних установ зможуть ознайомитися з передовими технологіями у цій сфері.

 

«Україна обрана для проведення Саміту з кібербезпеки не без підстав. І справа не тільки в тому, що країна є донором талантів і технічних фахівців як для США, так і для всього світу. Вагомою причиною є її сусідство з Росією, одним з найактивніших гравців, що бере участь в кібервійні нового покоління», – пише американське видання The Daily Dot – РФ підозрюють у серії значних кібератак по всьому світу, і Україна ставала їх об’єктом не один раз».

 

«Наприкінці 2015 року близько чверть мільйона жителів України були відрізані від електропостачання у результаті зовнішнього проникнення в систему. Це стало переломним моментом для індустрії кібербезпеки в сфері інтернет-технологій», – каже Сьюзен Сполдінг, екс-заступник секретаря з питань Національної оборони і директор програм Департаменту Національної безпеки США, посилаючись на кібератаку, яку приписують російським хакерам.

 

Посилаючись на кібератаку, яку приписують російським хакерам, екс-заступник секретаря з питань Національної оборони Сьюзен Сполдінг зазначає:

«У наприкінці 2015 року близько чверть мільйона жителів України були відрізані від електрики в результаті зовнішнього проникнення в систему. Це стало переломним моментом для індустрії кібербезпеки в сфері інтернет-технологій».

 

Називаючи конкретну цифру Сьюзен Сполдінг, нагадує про масштаби проблеми, з якою може зіткнутися світ вже скоро:

 «Крім загрози для електромереж, водопостачання та інших систем інфраструктури, вже до 2020 року ми отримаємо понад 50 мільярдів пристроїв, підключених до інтернету. Кожне з них може бути об’єктом для кібератаки» – прогнозує Сполдінг.

 

За словами екс-заступника секретаря з питань Національної оборони США, загроза безпеки індустрії Інтернету речей (IoT) може нанести удар рядовим інтернет-користувачам, бізнесу, промисловості та державним установам. Недостатня безпеку IoT-пристроїв за останні роки призвела до низки неприємних інцидентів. Наприклад, результатом DDoS-атаки на ключового інтернет-провайдера Dyn стало відключення мільйонів користувачів від таких онлайн-сервісів, як Twitter, Netflix і PayPal.

 

«Незалежно від того, подобається нам це чи ні, ми живемо у світі підключених до інтернету пристроїв і мереж, які є постійними об’єктами для онлайн-зондування, вторгнення, шпигунства, крадіжки даних і навіть руйнування», – говорить д-р Грегорі Майклідіс , директор Security Awareness Lab LLC, який виступить на GCS17.

 

Спікери GCS17:

Ентоні Блінкен, заступник держсекретаря США з 2014 по 2017 і колишній заступник радника з національної безпеки президента США Барака Обами з 2009 по 2013;

Метт Олсен, співзасновник і президент компанії IronNet Cybersecurity, екс-директор Національного центру по боротьбі з тероризмом США. У минулому головний юрисконсульт Агентства національної безпеки США;

Сьюзен Сполдінг, екс-заступник секретаря з питань національної оборони і директор програм Департаменту національної безпеки США;

Крістофер Кірхофф, партнер в DIUX – офісі Пентагону в Кремінієвій долині, екс-директор із стратегічного планування у Раді національної безпеки США;

Аджит Гаддам, головний архітектор безпеки в VISA, Inc.;

Маніш Гупта, засновник і виконавчий директор компанії ShiftLeft, керівник служби безпеки компанії FireEye у минулому.

Грегорі Майклідіс (Dr. Gregory Michaelidis), засновник і директор Security Awareness Lab LLC;


Ден Кейсерлінг
(Dan Keyserling), начальник відділу комунікацій та старший консультант Jigsaw, Alphabet’s Incubator, Google.

Панельні дискусії:

 • Створення нового покоління кіберпрофесіоналів;
 • Новий світ в сфері IoT (інтернет речей);
 • Штучний інтелект і машинне навчання;
 • Безпечне голосування: вибори в епоху цифрових технологій;
 • Співпраця і взаємообмін інформацією про загрози;
 • Зростаючі тренди в області автоматизації і безпеки додатків;
 • Від кіберосвіти до незалежних досліджень;
 • Шифрування майбутнього.

 

Офіційним медіапартнером Саміту стане цифрова компанія «The Daily Dot» (США), яка охоплює світову інтернет культуру і життя у всесвітній мережі.

 

Партнери GCS17:

 

 • Торгово-промислова палата України;
 • Американська торговельна палата в Україні;
 • Асоціація «Інформаційні технології України»;
 • Асоціація «Телекомунікаційна палата України»;
 • Всеукраїнська Асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології»;
 • Hi-Tech офіс Україна.

 

Контакти організаторів:
VIP-квитки, спонсорські пакети, партнерство, дод. інформація: info@gcs17.org

Дополнительно