0 0

Справи у Twitter продовжують йти ні добре, ні погано. Але, принаймні, останнім часом до сервісу коротких повідомлень приєднуються нові користувачі. Шеф і співзасновник компанії Джек Дорсі (Jack Dorsey) хоче привести в порядок і фінансову сторону справи.

Twitter

Після довгого періоду занепаду кількість користувачів Twitter знов помітно збільшилася. Інвестори оцінили цю обставину, і вартість акцій компанії зросла приблизно на 10%.

У минулому кварталі кількість активних користувачів сервісу збільшилася на 9 млн. Ще одним кварталом раніше, незважаючи на підвищену увагу до передвиборних твітів нинішнього президента США Дональда Трампа, збільшення склало всього 2 млн. Зараз Twitter може похвалитися 328 мільйонами активних користувачів.

Twitter хвалиться кількістю нових реєстраційTwitter

 Фото: DPA

«Політичне життя теж відіграє певну роль в зростанні нашого сервісу», — говорить фінансовий директор компанії Ентоні Ното (Anthony Noto). Крім іншого, про це свідчать три мільйони нових користувачів у США, що з’явилися у різноманітних служб стагнації кварталом раніше.

У той же час сервіс Instagram, що належить компанії Facebook, за останні чотири місяці привернув 100 млн нових користувачів, а їх загальна кількість подолало позначку в 700 млн. Незважаючи на різну спрямованість сервісів, в кінцевому рахунку вони конкурують один з одним за рекламні бюдежти — і тут більша аудиторія робить один з них більш привабливим для рекламодавців.

Тим часом труднощі з фінансами у Twitter продовжують зберігатися. За перший квартал загальна виручка сервісу мікроблогів впала в річному вираженні приблизно на 8% до $ 548 млн. Виручка Twitter від реклами скоротилася на 11% і склала $ 474 млн.

Керівництво компанії в особі співзасновника і директора Джека Дорсі, крім іншого, пояснило це тим, що Twitter відмовився від декількох менш рентабельних продуктів, щоб зосередитися на більш прибуткових. Цей гальмування продажів повинен спостерігатися і в наступні квартали. Twitter намагається заробити гроші переважно на рекламі компаній і проплачених повідомленнях користувачів в Timeline.

Дополнительно