0 0

grandPad®, постачальник технологічних рішень для громадян похилого віку, та Acer, однин з п’яти найбільших у світі постачальників персональних комп’ютерів, оголосили про стратегічне партнерство, в рамках котрого Acer робить пайову інвестицію в grandPad.

111

Це партнерство пов’яже дві компанії, що мають подібні місії: поширювати безпечні й прості технології, котрі надають людям нові можливості. grandPad, спеціалізуючись у галузі програмних технологій і послуг, отримає доступ до значного досвіду Acer у галузі комп’ютерної та комунікаційної електроніки.

«Ми надзвичайно раді співпрацювати з Acer задля швидшої реалізації нашої місії: надавати наші безпечні й прості технологічні рішення людям похилого віку в цілому світі», зазначає Скот Льєн (Scott Lien), генеральний директор grandPad, «Разом з Acer ми маємо потенціал допомогти мільйонам літніх людей, відновивши їх зв’язок з родинами, друзями та обслуговчим персоналом за допомогою технологій, розроблених спеціально для них».

«В добу Інтернету Людей (Internet of Beings) необхідна людино-центрована мережа на основі розподіленого обчислення, щоб наповнити змістом величезне розмаїття «розумних речей» навколо», зауважив Маверік Ші (Maverick Shih), президент BYOC Business Group у складі корпорації Acer, «Маючи значний досвід інтеграції апаратних рішень, програмного забезпечення та послуг, здатність випускати нові продукти у дуже короткі терміни та глобальну присутність у світі, ми допоможемо grandPad забезпечити кращий досвід для літніх людей, котрі покладаються на ці технології в щоденному житті».

Live Grand® від grandPad

Щоб старші люди мали змогу просто і невимушено підключатися до Інтернету для спілкування, планшет grandPad з’єднується з додатком на смартфоні або веб-порталом на комп’ютері, до котрого можуть також підключатися інші члени родини. За допомогою grandPad літні люди можуть здійснювати відеодзвінки всередині родини, перевіряти електронну пошту, ділитися світлинами, грати в забавки, телефонувати тощо. Жодних складних для розуміння клавіш, паролів чи рекламних вигульків. Зрозумілий, простий у використанні інтерфейс перетворює сучасні технології з непрохідної перепони на зручний інструмент.

Фокусуючи зусилля на потребах старших людей, grandPad забезпечує користувачам доступ до технологічних рішень, котрі справді покращують і спрощують життя. Ця посвята повністю співпадає зі стратегічною місією Acer: руйнувати перепони між людьми і технологіями.

Про компанію grandPad®

Використовуючи технології, щоби зближувати родини, компанія grandPad® пропонує зрозумілі, привабливі й безпечні для будь-якого віку інноваційні рішення. grandPad — це новаторське рішення на основі планшета, котре дозволяє спілкуватися членам однієї родини, обмінюватися електронними повідомленнями та фотографіями, грати в ігри тощо. Зрозумілий, простий у використанні інтерфейс перетворює сучасні технології з непрохідної перепони на зручний інструмент. grandPad є приватною компанією з головним офісом у Лос-Анжелесі, США. Щоб дізнатися більше, відвідайте веб-сайт www.grandpad.net або слідкуйте за профілем @grandpad_social у Twitter.

Про компанію Acer

Заснована у 1976 році компанія Acer є постачальником обладнання, програмного забезпечення та послуг, що спеціалізується на дослідженнях, розробці, маркетингу, продажах та обслуговуванні іноваційних продуктів для покращення якості життя людей. Пропозиція Acer включає персональні комп’ютери, дисплеї, проектори, сервери, планшети, смартфони та електронні аксесуари. Компанія розробляє також хмарні рішення для створення «Інтернету речей». Штат Acer налічує 7 тисяч співробітників, компанія є 4-м найбільшим постачальником персональних комп’ютерів у світі (джерело: IDC, 2014). Дохід Acer за 2014 рік склав 10,39 мільярди доларів США. Відвідайте www.acer.com, щоб дізнатися більше.

Дополнительно