0 0

Домашня камера зроблена для того, щоб ви не пропустили жодного важливого моменту вдома.

Logitech представляє Logi Circle — портативну домашню камеру та додаток, які дозволяють транслювати те, що відбувається у вашому будинку на телефон. Це дає можливість брати участь у всіх сімейних подіях.

«Це новий напрям в контролі вашого будинку, — сказав Вінсент Борел, директор нових напрямів Logitech. — У світі, де все має доступ до Інтернет, ставлення людей до домашньої камери змінюється. Відеоспостереження тепер не просто безпека. Воно допомагає вам залишатися на зв’язку з вашою родиною та будинком. Заплановані або раптові події трапляються щодня і ми розробили Logi Circle, щоб ви не упускали кращі з них, не залежно від того де ви та чим зайняті. Тепер ви можете спостерігати за дітьми, зловити свого домашнього улюбленця на гарячому навіть якщо ви в дорозі, офісі або відрядженні «.

Спостерігайте за своїм будинком в режимі реального часу. За допомогою безкоштовних додатків для iOS® або Android ™ ви можете транслювати HD відео з двостороннім голосовим зв’язком через Wi-Fi. Завдяки розумному відбору Scene Intuition ™ ви зможете побачити саме те, що важливо для вас. Він вивчить шаблони життя вашого будинку і буде повідомляти, коли відбуватиметься щось цікаве — вам не потрібно переглядати все підряд. Ви зможете побачити резюме дня за допомогою одного натискання, а Day Briefs ™ надасть вам 30 секундну нарізку кращих моментів.

Життя не стоїть на місці, тому Logi Circle зручна не тільки у використанні, але і в зарядці. Переносьте камеру з кімнати в кімнату, а при необхідності її зарядити — просто встановіть на магнітне кільце, яке знаходиться в комплекті. Заряду акумулятора для активного використання вистачає на більш ніж 3 години, а в режимі очікування — більше 12 годин.

Доступність

Logi Circle — другий продукт в лінійці бренду Logi та зараз доступний за попереднім замовленням в США і деяких країнах Європи за рекомендованою роздрібною ціною € 199, відправка очікується на початку жовтня 2015.

Додаткова інформація на сайті Logitech.com, або в блозі компанії.

 

Средняя цена7999грн.
Рейтинг CHIP
90Пользовательский рейтинг
0

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 получил 5,1-дюймовый Super AMOLED-дисплей с разрешением 1920х1080 пикселей и построена на базе четырехъядер...

Дополнительно