1 0

За 30 днів кампанії на Спільнокошті Prometheus вдалося зібрати 470 000 гривень з 400 000 заявлених і стати другою за розмірами зібраних коштів краудфандинговою кампанією в історії України! Збір коштів триватиме ще 10 днів і ми сподіваємося зібрати додаткові 50 000 гривень для створення довгоочікуваних мобільних додатків Prometheus для Android та iOS — biggggidea.com/project/prometheus-revolyutsiya-v-osviti. Завдяки цим додаткам ви не тільки зможете навчатися використовуючи смартфон, але й отримаєте можливість заздалегідь завантажити відеолекції курсів, коли матимете доступ до швидкісного безкоштовного інтернету, а згодом переглядати ці відеолекції на телефоні без інтернету!

unnamed

Ми також відкрили реєстрацію на цикл з чотирьох безкоштовних масових онлайн-курсів з аналізу даних prometheus.org.ua/dataanalysis: «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R» від фахівця з даних компанії Ciklum Анастасії Корнілової, «Машинне навчання» від інженера по розробці систем машинного навчання компанії VideoGorillas Олеся Петріва, «Візуалізація даних» від фахівця з візуалізації даних і журналістики даних, засновника порталу texty.org.ua Анатолія Бондаренко та «Обробка та аналіз великих даних», викладача якого буде анонсовано додатково.

Аналіз даних – дисципліна, що займається збором, вивченням та прийняттям рішень на основі аналізу великих обсягів даних про державу, суспільство та оточуючий світ. Він дозволяє виявити невидимі закономірності і революційно покращити процес прийняття рішень в державному управлінні, охороні здоров’я, освіті, економіці, бізнесі та майже всіх інших галузях людської діяльності. Аналіз даних став важливою складовою найбільш передових технологічних розробок: від розпізнавання мови комп’ютерами до роботизованих автомобілів. Авторитетне видання Harvard Business Review назвало аналітика даних «найбільш привабливою професією XXI століття».

Средняя цена7999грн.
Рейтинг CHIP
90Пользовательский рейтинг
0

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 получил 5,1-дюймовый Super AMOLED-дисплей с разрешением 1920х1080 пикселей и построена на базе четырехъядер...

Дополнительно