0 0

«ІТ-Інтегратор» реалізував масштабний інноваційний проект для вітчизняного оборонного комплексу. Компанія виступила підрядником створення сучасного віртуального центру для тренування пілотів вертольотів. Замовником проекту виступило науково-виробниче об’єднання «АВІА», яке спеціалізується на розробці і створенні тренувальних комплексів для авіаторів.


«ІТ-Інтегратор» супроводжував питання технічного оснащення комплексу. Його ядром став тренажер-вертоліт, для управління яким необхідно було організувати диспетчерську для інструкторів. За проектом диспетчерський пункт оснастили шістьма моніторами, які в зв’язці з попередньо встановленим ПЗ, формують відео-стіну. Пункт повинен вирішувати задачу моделювання позаштатних сценаріїв при польотах, наприклад: відмова двигуна, механічне пошкодження вертольота або складні погодні умови. Для організації роботи тренажера було запропоновано використовувати високопродуктивні ПК українського виробництва PrimePC (серія Pro).
«Поєднання сучасних технологій, планування і грамотного супроводу дозволили створити унікальний не тільки для України, але і для світу об’єкт. Центр дозволить навчати молодих професіоналів «льотної справи» і вдосконалювати кваліфікацію дослідної гвардії повітряних сил і армійської авіації Збройних сил України. Ми дуже горді тим, що можемо внести свій посильний внесок у справу підвищення обороноздатності країни», – говорить генеральний директор компанії «ІТ-Інтегратор» Максим Жданов.
Завдяки тренуванням в центрі, пілоти зможуть в максимально наближеній до реальної обстановки опрацювати всі аспекти польотів. Тренуватися в центрі зможуть пілоти і екіпажі вертольотів Мі-8МТВ, Мі-17В5, Мі-171Ш, Мі-24.
Фахівці «ІТ-Інтегратор» в рамках проекту займалися установкою активного і пасивного мережевого обладнання, створенням навчальних класів, оснащених графічними станціями, постачанням систем гарантованого електроживлення та візуалізації.
Довідка
ТОВ «ІТ-Інтегратор» –  найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Компанія володіє широкою продуктовою лінійкою і високими компетенціями в області ІТ. Фокусуючись на сучасних технологіях, «ІТ-Інтегратор» пропонує своїм замовникам рішення і послуги, спрямовані на підвищення ефективності їх роботи та вдосконалення бізнес-процесів.
НВО «АВІА» – професіонал у сфері розробки та модернізації навчально-тренувальних вертолітних комплексів для українських і міжнародних замовників. На світовому ринку розробників авіа-симуляторів і вертолітних тренажерів ця українська компанія має стійкі конкурентні позиції.

Дополнительно