0 0

Київ, Україна, 20 квітня 2017 – Компанія Canon Europe, світовий лідер в області створення та обробки зображень, анонсує випуск комплекту розробки ПЗ для PowerShot G7 X Mark II – компактної камери з високою якістю відтворення зображень[i]. Компанія врахувала відгуки розробників ПЗ і створила комплект, що дозволяє керувати величезною кількістю ключових функцій PowerShot G7 X Mark II. Серед них керування масштабуванням і експозицією, важливими складовими при 3D-скануванні та медичних дослідженнях.

Новий комплект розробки ПЗ доступний для учасників програми Canon Digital Imaging Developer безкоштовно. Програма пропонує скористатися різними інструментами розробки через онлайн-хаб і надає їх третім сторонам – компаніям-розробникам ПЗ, що бажають інтегрувати продукцію Canon у свої інноваційні рішення.

 

Комплект розробки ПЗ сумісний із Windows та Mac OS X і тепер доступний для регіону EMEA відповідно до загальноприйнятих негарантійних зобов’язань. Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, відвідайте сайт програми Canon Digital Imaging Developer:

http://www.didp.canon-europa.com/.

 

 

Інформація про Canon Europe

Canon Europe є дочірньою компанією корпорації Canon Inc. (Японія), світового лідера в галузі інноваційних технологій створення та обробки зображень.

Клієнти компанії успішно користуються продуктами для індивідуальних споживачів та для професіонального застосування, включаючи провідне фотообладнання, принтери, сканери та біноклі, а також модельний ряд цифрових компактних і дзеркальних фотокамер.

[i] Необхідне оновлення ПЗ для PowerShot G7 X Mark II (включно з оновленням пакета розробки ПЗ) для сумісності з комплектом розробки програмного забезпечення.

Средняя цена5000грн.
Рейтинг CHIP
80Пользовательский рейтинг
0

Canon PowerShot G1 X

Очень долгое время мы ничего не слышали о фотокамерах Canon из серии G. Конкуренты боролись за стратегические позиции на рынке беззеркальных камер: св...
  • Превосходное качество изображения во всех областях
  • Четкий поворотный дисплей
  • Хорошая концепция управления
  • Прочный корпус
  • Малое время автономной работы
  • Малый видоискатель

Дополнительно