0 0

За даними GfK Group, частка ASUS на світовому ринку ігрових ноутбуків у першому півріччі 2016 року перевищує сумарну частку його трьох головних конкурентів.

тм1

Компанія ASUS зміцнила свої позиції лідируючого у світі виробника ігрових ноутбуків. Про це говорять дані з продажів, зібрані незалежною дослідницькою компанією GfK Group. Другий рік поспіль ноутбуки ASUS, обладнані відеокартами NVIDIA® GeForce® серії GTX, мають на світовому ринку найбільшу частку в кількісному вираженні. В іншому дослідженні, проведеному фірмою Newzoo, що спеціалізується на ігровому сегменті, говориться, що ASUS є брендом номер один на ринку ігрових ПК в США.

 

Ноутбуки ASUS домінують у сегменті NVIDIA GeForce GTX

Другий рік поспіль ноутбуки ASUS з відеокартами NVIDIA GeForce серії GTX займають перше місце на світовому ринку, говориться у звіті дослідницької компанії GfK Group.

Звіт GfK Group з продажу ноутбуків, обладнаних відеокартами GTX-серії, демонструє, що частка компанії ASUS на світовому ринку ігрових ноутбуків на основі даних продажів у січні-червні 2016 року становила 40%, що дорівнює показнику, зафіксованому в той же період часу в минулому році. Ця цифра більше, ніж сукупна частка її трьох основних конкурентів (36%). При цьому, частка найближчого конкурента становить всього 13%.

ASUS показала значне зростання в регіоні Близького Сходу, Туреччини та Африки (META) і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (APAC), досягши результатів у 43% і 36% відповідно. Ринкова частка ASUS на обох цих ринках зросла на п’ять відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

Ігрові ПК ASUS – вибір геймерів у США

Останні дані Newzoo, престижного незалежного агентства, що спеціалізується на дослідженнях в ігровій індустрії, ставлять ASUS на перше місце в рейтингу найкращих постачальників ігрових ПК в США. Більшість американських геймерів віддають перевагу саме настільним комп’ютерам і ноутбукам ASUS.

Висновки Newzoo засновані на даних користувачів Overwolf – ігрової платформи, яка має базу в 12 мільйонів геймерів. Ці дані зібрані в рамках її нового рейтингу PC Gaming Hardware Tracker.

 

ASUS анонсує найпотужніший у світі ігровий ноутбук: ROG GX800

Як наступний крок, спрямований на задоволення запитів геймерів по всьому світу, компанія ASUS вже в цьому році представить нове покоління ігрових ПК.

«Показані результати відображають постійне прагнення ASUS до випуску найбільш інноваційних і потужних рішень для геймерів, – зазначив Рекс Лі, директор з маркетингу підрозділу System Business Group компанії ASUS. – Ми прагнемо забезпечити геймерів та ігрових ентузіастів у всьому світі неперевершеними ігровими та обчисленими можливостями».

«Наша мета полягає в тому, щоб зайняти більше 50% частки ринку ігрових ноутбуків у другій половині 2016 року», – резюмував пан Лі.

Серед найбільш очікуваних новинок слід виділити ігровий ноутбук ROG GX800 з унікальною апаратною конфігурацією. Він обладнаний рідинним охолодженням, інноваційною графічною підсистемою на базі графічних процесорів NVIDIA у конфігурації SLI™ і процесором Intel® K-серії. Цей ноутбук забезпечує продуктивність на рівні настільного комп’ютера, а док-станція з рідинною системою охолодження дозволяє здійснювати екстремальний розгін процесора, GPU та оперативної пам’яті.

ROG GX800 також оснащений механічною клавіатурою з технологією anti-ghosting, що гарантує – жодне одне натискання на клавішу не опиниться пропущеним.

 

Средняя ценаeuro 1100грн.
Рейтинг CHIP
100Пользовательский рейтинг
0

Asus Zenbook UX303LA-R4342H

Fazit: Das UX303LA-R4342H aus der Zenbook-Reihe von Asus sticht im Test mit dem bislang besten Display sowie einer überdurchschnittlich starken Pr...
  • Spitzendisplay
  • Hohe Pixeldichte
  • Starker Prozessor
  • Lange Akkulaufzeiten
  • Kleine Festplatte

Дополнительно