0 0

омпанія LG Electronics (LG), світовий лідер з виробництва LED-проекторів, починаючи з 2008 р.i, розширює лінійку портативних проекторів Minibeam і анонсує вихід двох ультрасучасних моделей – PH450U та PH150G.

1

PH450U це короткофокусний проектор (UST), що підтримує зображення кінематографічної якості та призначений для використання як удома, так і в офісі. Основними характеристиками моделі є простота експлуатації і прийнятна ціна в порівнянні з іншими проекторами даної категорії. PH450U проектує детальні 80-дюймові зображення у форматі HD (1280 X 720) на стіну або екран на відстані всього 33 сантиметрів (13 дюймів). Дану перевагу оцінять користувачі, які використовують проектор у приміщеннях з обмеженою площею для перегляду.

2

Модель PH450U можна розташувати над будь-якою рівною горизонтальною поверхнею робочим столом, підлогою перетворивши їх у повноцінний кіноекран. Проектори оснащені батареєю, що перезаряджається, тривалість роботи якої розрахована на 2,5 години. Таким чином, малогабаритний проектор з автономним джерелом живлення стає оптимальним рішенням для перегляду відео в будь-яких умовах.

Передати контент на проектор можна за допомогою HDMI-кабелю з підтримкою стандарту MHL або через USB-накопичувач. Термін служби ламп у проекторі PH450U досягає 30,000 годин, а це означає перегляд зображень і відео з високою контрастністю (100,000:1) і насиченими кольорами протягом 10 років. Більше того, проектор підтримує яскравість 450 люменів, що в 4 рази перевищує параметри інших моделей даної категорії, представлених на ринку. На сьогоднішній день PH450U – найкращий проектор з мінімальною фокусною відстанню, що забезпечує неймовірну яскравість і підтримує автономне живлення від батареї.

PH150G успадкував компактні розміри та елегантний дизайн лінійки LG Minibeam. Габарити проектора становлять 115x115x44,5 мм, а вага 450 г у два рази менша, ніж для моделі PH450. Як PH150G, так і PH450U підтримують функцію LG Triple Wireless, завдяки якій можна переглядати високоякісний мультимедійний контент без прив’язки до джерела живлення, а також джерел аудіо- та відеосигналів. Проектори LG Minibeam оснащені високопродуктивною батареєю, що перезаряджається, підтримують додатки Wi-Fi Screen Share і Bluetooth, відкриваючи користувачам повну свободу використання портативних пристроїв.

«Ми раді анонсувати випуск двох новинок лінійки LG Minibeam, – сказав Брайан Квон, генеральний директор компанії LG Home Entertainment Company. – Обидва пристрої підтримують сучасні функції і мультимедійні технології, які демонструють інноваційність продуктів LG. Це підсилює лідерську позицію компанії на ринку та відкриває нові можливості експлуатації портативних пристроїв».

Модель PH450U з’явиться в продажу на ринку Європи та Північної Америки у вересні. Модель PH150G надійде на ключові ринки Північної Америки, Європи, Азії та інших країн трохи пізніше.

iДжерело: Дослідження PMA за 2008-2015 рр. для проектора з яскравістю понад 99 люменів.

 

Средняя цена5500грн.
Рейтинг CHIP
90Пользовательский рейтинг
0

LG 32LA6608

  • Высокое качество картинки
  • Голосовое управление
  • Посредственное качество звука

Дополнительно