0 0

Київ, Україна, 15 лютого 2017 – Сьогодні Canon представляє нову модель сімейства EOS M.

EOS M6 – бездзеркальна камера компактного розміру, укомплектована сучасними та фірмовими функціями Canon. EOS M6 – це швидкість зйомки й якість знімків, характерні для DSLR-камер. Також це фотоапарат, який об’єднує в собі останні технології зі створення та обробки фотографій: 24,2-мегапіксельний CMOS-сенсор формату APS-C, сенсорну технологію автофокусування Dual Pixel CMOS AF і процесор DIGIC 7. Відмінність EOS M6 від дзеркальних камер у тому, що новинка має невеликі габарити, завдяки чому стане вашим постійним супутником у подорожах. EOS M6 розроблена для зйомки креативних відео та зображень. Наявність РК-екрана відкриває ще більше можливостей, забезпечуючи повне занурення в даний момент. В результаті ви отримуєте насичені, живі знімки.

Потужність і краса у ваших руках

Знімайте сонячні літні дні та пізні зимові вечори за допомогою нової камери і процесора Canon DIGIC 7. Природні відтінки, повна деталізація зображення та висока продуктивність – усе це при зйомці в будь-яких умовах освітлення. При будь-яких обставинах 24,2-мегапіксельний CMOS-сенсор і система автофокусування Dual Pixel CMOS AF забезпечать високу якість і швидкість зйомки, що не поступаються за характеристиками DSLR-камерам.

EOS M6 послідовно знімає до 7 кадрів на секунду, а також до 9 кадрів на секунду при зйомці з фіксованим автофокусом – будьте завжди в моменті, знімайте як імпровізовані вуличні виступи, так і яскраві динамічні сцени. Вбудована 5-ступінчаста

 

стабілізація відео забезпечує плавну зйомку роликів у форматі Full HD 60p. Це підвищує чіткість кадру при зйомці в русі. Також поліпшується стабілізація об’єктивів, сумісних із режимом Dynamic IS (наприклад, EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM).

Іміджевий дизайн і керування EOS

Успадкувавши класичний дизайн Canon EOS, камера EOS M6 має компактні габарити та легко розміщується у дорожній сумці. Інтуїтивний сенсорний РК-екран, що нахиляється, забезпечує повний контроль камери за допомогою одного дотику. Завдяки цьому спрощується процес обробки будь-якої композиції.

Підключайтеся та діліться моментами

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi та NFC ви можете просто і за лічені секунди ділитися своїми знімками з усім світом. А наявність функції Bluetooth®[1] гарантує надійне підключення EOS M6 до смартфона. Це дозволяє переглядати фотографії, не дістаючи камеру з сумки. Bluetooth® також використовується для віддаленої зйомки – чудове рішення для якісних групових селфі або вражаючих пейзажів.

Абсолютно новий видошукач

Також компанія представила новий електронний видошукач EVF-DC2 – компактний і легкий девайс, сумісний відразу з двома камерами сімейства EOS M, включаючи EOS M6, а також з моделями лінійки PowerShot. Новий видошукач з діагоналлю 0,39 дюйма і роздільною здатністю 2,36 мільйона точок відображає найдрібніші деталі. А 100% покриття кадру забезпечує охоплення повномасштабних сцен.

Електронний видошукач EVF-DC2 показує рух у режимі реального часу зі швидкістю оновлення до 120 кадрів на секунду. Це спрощує процес перемикання між екраном і видошукачем. Камера непомітно піднімається до рівня очей, забезпечуючи швидке налаштування фокуса при зйомці відео. Цей компактний пристрій вагою лише 29 г легко розмістити в сумці для інструментів власника EOS M6.

Ключові характеристики EOS M6:

 • Висока якість знімків, компактні розміри.
 • Виняткова продуктивність у найнеобхідніший момент.
 • Новий рівень зйомки креативних відео.
 • Поєднання компактності та функцій DSLR-камер.

 

 • Бездротове підключення до сумісних пристроїв і легке розміщення фотографій онлайн.

Ключові характеристики електронного видошукача EVF-DC2:

  • Надійність.
  • Новий рівень експлуатації.
 • Портативні розміри – можливість взяти пристрій з собою у будь-яку точку світу.

 

 

 

Інформація про Canon Europe

Canon Europe є дочірньою компанією корпорації Canon Inc. (Японія), світового лідера в галузі інноваційних технологій створення та обробки зображень.

Клієнти компанії успішно користуються продуктами для індивідуальних споживачів та для професіонального застосування, включаючи провідне фотообладнання, принтери, сканери та біноклі, а також модельний ряд цифрових компактних і дзеркальних фотокамер.

[1] Оснащений технологіями енергозбереження Bluetooth®. Словесні позначення і логотип Bluetooth® є зареєстрованими торговими марками, які належать Bluetooth SIG, Inc. Будь-яке використання цих символів компанією Canon Inc. здійснюється на підставі ліцензії. Інші торгові марки та назви є власністю відповідних компаній.

Средняя цена5000грн.
Рейтинг CHIP
80Пользовательский рейтинг
0

Canon PowerShot G1 X

Очень долгое время мы ничего не слышали о фотокамерах Canon из серии G. Конкуренты боролись за стратегические позиции на рынке беззеркальных камер: св...
 • Превосходное качество изображения во всех областях
 • Четкий поворотный дисплей
 • Хорошая концепция управления
 • Прочный корпус
 • Малое время автономной работы
 • Малый видоискатель

Дополнительно