0 0

Американська дослідницька компанія J.D. Power and Associates оприлюднила оновлений рейтинг задоволеності покупців смартфонів.

За результатами опитування, проведеного серед майже 8 тисяч респондентів з жовтня по грудень минулого року, Motorola продемонструвала продемонструвала найбільш динамічне зростання серед інших учасників рейтингу. У порівнянні з аналогічним дослідженням минулого року, бренд отримав +15 балів, що дозволило йому разом з Apple і Samsung увійти до трійки найкомфортніших смартфонів на думку користувачів.

Ступінь задоволеності в опитуванні визначалася за п’ятьма ключовими факторами: продуктивність (25%), простота використання (21%), акумулятор (20%), дизайн (19%) і функціональність (16%).

 

Про Motorola

Компанія Motorola Mobility була придбана компанією Lenovo Group Holdings в 2015 році. Motorola Mobility є дочірньою компанією Lenovo і відповідає за розробку і виготовлення всіх фірмових мобільних телефонів Moto.

 

Про Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) — технологічна компанія з капіталізацією 45 млрд. доларів США, що входить в список найбільших міжнародних компаній Fortune Global 500, і лідер в розробці і виробництві інноваційних технологічних рішень для дому та бізнесу.

 

 

Средняя цена7999грн.
Рейтинг CHIP
90Пользовательский рейтинг
0

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 получил 5,1-дюймовый Super AMOLED-дисплей с разрешением 1920х1080 пикселей и построена на базе четырехъядер...

Дополнительно