0 0

Ініціатива вартістю 1,9 млн. євро спрямована на залучення до Ірландії кращих фахівців у сфері високих технологій.
Міністерство праці, підприємництва та інновацій Ірландії запустило проект Tech/Life Ireland, спрямований на залучення технічних експертів в області розробки ПЗ, фінансового обслуговування, бізнес-послуг, ритейлу і високотехнологічного виробництва. У рамках цього проекту фахівців запрошують жити і працювати в Ірландії.
Ініціатива уряду Ірландії проводиться спільно з ірландськими компаніями, які роблять ставку на українських професіоналів. Очікується, що фахівці з України допоможуть покрити попит на експертів у галузі IT, що сформувався у країні.
Протягом трьох років у програму буде інвестовано 1,9 млн. євро. Проектом Tech/Life Ireland передбачено залучити до країни 3 тисячі фахівців.
На сьогодні потрібні інженери-програмісти, які володіють Java, Python, C ++, PHP, а також розробники ПЗ на базі платформи .NET.
Коментуючи цілі проекту, Міністр праці, підприємництва та інновацій Ірландії Мері Мітчел О’Коннор наголосила, що ірландський уряд зацікавлений у залученні іноземних технологічних експертів:

Pic:Naoise Culhane-no feeTech/Life Ireland:@TechLifeIreland#techIrelandhttps://www.linkedin.com/company/tech-life-ireland

«Ми маємо бути впевнені, що у нас є достатній запас талановитих фахівців для потреб наших підприємств. В рамках Tech/Life Ireland ми пропонуємо кращим серед кращих жити і працювати в Ірландії».

Для всіх, хто бажає переїхати і побудувати кар’єру в Ірландії, створено інформаційний портал www.techlifeireland.com, а також сторінки в соціальних мережах Twitter і LinkedIn.

Кожен потенційний учасник проекту може знайти на порталі профілі провідних компаній, інформацію про вакансії, кар’єрні можливості, практичні поради про переїзд, а також ознайомитися з реальними відео-історіями українських фахівців технологічної сфери, які вже працюють і живуть в Ірландії.
Основними мотиваційними факторами для українців, що приїжджають в Ірландію, служать стабільні умови для життя і роботи, високий рівень зацікавленості в IT-фахівцях, великі перспективи і спосіб життя.
Ключові факти про Ірландію:
Економіка Ірландії — найбільш швидкозростаюча в Європі. У 2015 році зафіксовано ріст у 7%.
У сфері інформаційно-комунікаційних технологій Ірландії задіяно вже понад 80 тис. фахівців. Вони працюють як на національних підприємствах, так і в представництвах іноземних компаній.
У 2009-2014 роках кількість працівників у сфері інформаційно-комунікаційних технологій зросла приблизно на 10 тис. осіб *.
40% ірландського експорту (72 млрд. євро) становлять продукція і послуги сектора IT. 4 з 5 найбільших експортерів Ірландії — IT-компанії.
В Ірландії дуже цікаве культурне середовище. Дублін — четверте Місто Літератури ЮНЕСКО з 20 у світі.
Сумніваєтеся, чи брати в Ірландію свого улюбленця? Наша відповідь – звичайно, беріть!

Про одного з учасників програми

Киянка Світлана — старший консультант з розробки ПЗ в Dell. Вона переїхала в м. Лімерик у 2015 році, щоб побудувати кар’єру в сфері IT. На відео вона розповідає про те, чим привабливі життя і кар’єра в Ірландії. Детально ознайомитися з історією Світлани можна тут.

Дополнительно

Теги