0 0
  • Смартфон отримав фірмовий дизайн Sony, великий 5,5″ HD дисплей і корпус із заокругленими краями, завдяки яким його зручно тримати в руці
  • Розроблений для забезпечення стабільної роботи, Xperia L1 має високу продуктивність і можливість для розширення пам’яті
  • Інтерфейс навчається і адаптується під вас, щоб виконання повсякденних завдань стало простіше і приємніше

Лондон, 20 березня 2017 р. Сьогодні компанія Sony Mobile Communications (Sony Mobile) представила новинку: Xperia L1 -Елегантний смартфон з великим 5,5-дюймовим» HD дисплеєм і високою продуктивністю за доступною ціною.

«Xperia L1 — це смартфон, в якому ідеально поєднуються зовнішній вигляд і функціональність, — підкреслив Цутому Сато (Tsutomu Sato), директор з глобального маркетингу продукції Sony Mobile Communications. — Яскравий дисплей і стабільна робота поєднані в корпусі, виконаному в фірмовому дизайні Sony, дозволяючи вам із задоволенням користуватися своїм смартфоном».

 

Смартфон Xperia: стабільна робота і досконалий дизайн

 

Великий 5,5″ HD дисплей смартфона дозволяє насолоджуватися будь-яким контентом як вдома, так і на вулиці. Відомий дизайн Sony справляє відмінне враження, а завдяки корпусу з заокругленими краями смартфон приємно тримати в руці.

Xperia L1 буде представлений в класичному чорному і білому кольорах.


Продуктивність, на яку можна покластися

 

Xperia L1 — ваш швидкий і надійний помічник. Головні складові його стабільної роботи — чотирьохядерний процесор і висока швидкість передачі даних за технологією 4G LTE. Обсяг пам’яті, можливо збільшити до 256 ГБ за допомогою карти microSD, що дозволить без проблем завантажувати і надійно зберігати великий обсяг контенту.

Функція «Smart Cleaner», яка працює в фоновому режимі, забезпечує максимальну продуктивність Xperia L1, автоматично завершує невикористовувані процеси і видаляє дані кешу. В результаті підвищується стабільність і термін служби пристрою.

Смартфон Xperia L1 має програмну функцію «Xperia Actions». Це інтелектуальна технологія від Sony Mobile, яка дозволяє змінювати налаштування пристрою і його функції відповідно до сценарію використання. Наприклад, режим «На добраніч» автоматично присвоїть пристрою статус «Не турбувати», зменшить яскравість і забезпечить безперебійну зарядку.

Представлена в 2016 році технологія «Xperia Tips» — це особистий помічник, який враховує ваші звички і підлаштовує смартфон так, щоб виводити на екран актуальні і своєчасні підказки по максимально ефективному використанню Xperia L1. Це допоможе вам оптимізувати використання пристрою.

Xperia L1 надійде до продажу в деяких країнах Європи, Близького Сходу і Африки, Азії, Північної та Латинської Америки в кінці квітня 2017 року.

Средняя цена7999грн.
Рейтинг CHIP
90Пользовательский рейтинг
0

Samsung Galaxy S5

Samsung Galaxy S5 получил 5,1-дюймовый Super AMOLED-дисплей с разрешением 1920х1080 пикселей и построена на базе четырехъядер...

Дополнительно